Skład następnego sezonu Top Model jest już znany!

24.09.2020, 10:24 0 komentarzy
Skład następnego sezonu Top Model jest już znany!

Top Model to jeden z programów stacji TVN, gdzie uczestnicy decydują się na rywalizację o tytuł Next Top Model. Odpowiedzialna za sukces jest Joanna Krupa jak i również rozpoznawalne jury, którzy gromadzą przed ekranem telewizora tysiące widzów. W dodatku będzie można zobaczyć sporo cenionych figur w przestrzeni modowej, jak na przykład redaktorki pism, fotografowie światowej sławy, bądź też znane modelki.

W ramach tego sezonu konkurować ze sobą będzie czternastu uczestników, wśród których znalazły się też osoby ze specjalnymi biletami - srebrnym i złotym. Złoty bilet przyznawany jest przez jury tej osobie, która posiada rzeczywiste predyspozycje do bycia modelką lub modelem, co skutkuje tym, że ten uczestnik natychmiast ląduje w domu Top Model. Natomiast bilet w kolorze srebra jest oceną internautów, którzy wybierają swojego ulubieńca, który nie musi startować w castingach i od razu przechodzi na bootcamp, czyli następny etap.

Czego można się spodziewać w programie?

Każda edycja daje możliwości rozwinięcia się oraz zapoznania się "od kuchni" ze światem modelingu, w związku z tym co roku na zgłoszenie decyduje się dużo zainteresowanych osób. Podczas każdego z odcinków uczestnicy muszą wykonać różne zadania, które będą sprawdzianem tego, czy uda im się odnaleźć w prawdziwym świecie mody. Zadaniem sędziów jest ocena ich pracy i decyzja o tym, który zawodnik odpadnie w danym odcinku. Jest jeszcze opcja powrotu do programu tuż po wyeliminowaniu, a jest to możliwe dzięki wpływowi Michała Piróga, którego zadaniem jest obserwowanie panelu zza kulis, służąc wsparciem i pocieszeniem dla uczestników. Stawką jest podpisanie kontraktu z agencją modelek i modeli a do tego sesja fotograficzna na okładkę w znanym miesięczniku "Glamour". W najnowszym sezonie będziemy mogli śledzić zmagania uczestników i dowiedzieć się, który z nich stanie się kolejnym zwycięzcą Top Model. O to miano konkuruje wiele interesujących osób, dlatego zdecydowanie warto jest oglądać na bieżąco odcinki.

Tagi:

Zostaw komentarz