Triumf Francuzów nad drużyną Chorwacji.

08.09.2020, 15:14 0 komentarzy

W meczu mistrzów świata z Chorwatami mieliśmy przyjemność obejrzeć dużo bramek. Finalny rezultat rozgrywki wynosił 4:2 dla Francji. Tak więc drużyna z Bałkanów nie była w stanie zrewanżować się za finałowe starcie mundialu w Moskwie. Mistrzowie świata byli w tym meczu delikatnie lepsi od wicemistrzów świata.

Spora ilość ekspertów traktowało ten mecz jako rewanż za finałowe starcie mundialu w Rosji. Początek meczu jedynie to podkreślały. Zawodnicy z Chorwacji grali o wiele odważniej. Kreowali dużo akcji podbramkowych. Pierwszą bramkę dla Chorwatów zdobył Lovren. Decydujące zagranie w tej sytuacji wykonał Hernandez. Po piętnastu minutach zawodnicy gości wygrywali 1:0.

Gospodarze nie umieli zatrzymać następnych akcji kreowanych przez zespół Chorwacji. Fantastycznie spisywał się golkiper Chorwatów. Jego obrona powstrzymała Griezmanna Antoine przed strzeleniem gola. Napastnik Barcelony zdobył trafienie trochę później. W tej sytuacji bramkarz wicemistrzów świata nie mógł skutecznie interweniować.

Sporo trafień w spotkaniu.

Podział punktów nie zadowalał zawodników obu zespołów. Najlepsze ekipy ostatniego mundialu brały pod uwagę tylko zwycięstwo w tym spotkaniu. Z tego powodu non stop sympatycy mieli możliwość śledzenia fenomenalnych akcji. Ilość trafień jest tego idealnym tego dowodem. Na stadionie we Francji podziwialiśmy świetny mecz.

Pod koniec pierwszej połowy meczu Trójkolorowi zaczęli odrabiać straty. Istotna w tym przypadku była dyspozycja Martiala Anthony'ego, który zdobył trafienie dające remis drużynie Francji. Pojedynki w ramach Narodów Ligi są w stanie zapewnić sympatykom futbolu mnóstwo fascynujących doznań. Zawodnicy obu drużyn zaprezentowali fantastyczne zdolności kibicom w całej Europie. Bez wątpienia większość telewidzów może być spełnionych. Finalnie z wygranej cieszyli się mistrzowie świata.

Piłkarze Chorwacji byli zmuszeni do oswojenia się z ze stratą punktów. Chorwaci zaprezentowali się z wyśmienitej strony. Dla Francuzów to drugi triumf w Lidze Narodów.