Woodstock 2018

02.09.2018, 08:35 0 komentarzy
Woodstock 2018

Pierwszy raz jeden z najpopularniejszych i największych festiwali w Polsce, odbywał się ze zmienioną nazwą Pol'and'Rock Festival. Dawny „Przystanek Woodstock”, który dumnie nosił tę nazwę od 1995 roku, zmienił ją ze względów prawnych. Tegoroczny "najpiękniejszy festiwal świata" odbył się 24 raz. Aż 15 razy Pol'and'Rock Festival organizowany był w Kostrzynie nad Odrą i co roku przyciąga ogromne rzesze fanów muzyki i niezwykłego klimatu tego festiwalu.

Historia Pol'and'Rock Festival jest długa, a sam festiwal zmieniał się i zwiększał swoją jakość z biegiem lat. Na jego rozwój miało wpływ zarówno rosnące zainteresowanie fanów muzyki, ale również, rosnąca liczba sponsorów festiwalu. Dzięki temu festiwal wydłużył liczbę dni z pierwotnych dwóch na trzy, zwiększyła się liczba koncertów gwiazd zagranicznych oraz ilość osób zainteresowanych tym eventem. Od wielu lat liczba fanów festiwalu oscyluje pomiędzy 300 a 750 tysięcy. Festiwal jest całkowicie darmowy, a porządku pilnują odpowiednie służby, wspierane przez wolontariuszy nazywanych „Pokojowym Patrolem”.

Festiwal ten nie jeden raz nominowany był do konkursów wyłaniających najlepsze europejskie i światowe festiwale. Jego organizacja odbywa się na najwyższym poziomie. Mimo to festiwalowiczeszukają czegoś więcej niż tylko dobrej organizacji. Osoby, które od lat uczestniczą w Pol'and'Rock Festival cieszą się przede wszystkim niezwykłym, panującym na nim, klimatem i atmosferą przepełnioną wzajemną akceptacją i radością. Dawny "woodstock" jest miejscem, pozwalającym na bezgraniczną i bezpieczną zabawę przy pięknej muzyce. Dzięki Akademii Sztuk Przepięknych, organizującej różne warsztaty i spotkania, festiwalowicze mogą porozmawiać z ciekawymi osobami, zrelaksować się dzięki medytacji oraz zgłębiać wiedzę z przeróżnych tematów.

Jedno jest pewne – warto przeżyć choć raz cudowne momenty wraz z innymi fanami muzyki i festiwalowego klimatu. Istnieje ogromna szansa, że jadąc tam po raz pierwszy, zakochasz się w jedynej w swoim rodzaju atmosferze i wrócisz na Pol'and'Rock w następnym roku!

Tagi:

Zostaw komentarz