Technology

Rozmowa z księciem Harrym i Meghan Markle

18.03.2021, 16:35 0 komentarzy
Rozmowa z księciem Harrym i Meghan Markle

Niedawno, bo 7.03 o godzinie 20 miał miejsce wywiad Oprah Winfrey z księciem Harrym a także jego żoną Meghan Markle. O wywiadzie tym szybko stało się nieprawdopodobnie głośno i do tej pory jest to jeden z czołowych tematów pośród wszelkich tabloidów. Po odejściu pary z pełnienia obowiązków w ramach brytyjskiej rodziny królewskiej a także przeprowadzce do USA to był pierwszy łączony wywiad Meghan i księcia Harry'ego. Podczas rozmowy z Oprah Winfrey para wtajemniczyła nas w kwestii swych decyzji oraz przedstawiła własną wersję wydarzeń z życia na królewskim dworze. Podczas rozmowy ujawniły się oskarżenia rasizmu, obojętności i utrwalania kłamstw pod adresem Pałacu Buckingham.

Co ciekawe, na podstawie zamieszczonego parę dni temu sondażu ośrodka YouGov Brytyjczycy w całym tym nieporozumieniu w rodzinie królewskiej stoją właściwie po stronie Elżbiety II oraz pozostałych członków rodziny niżeli Harry'ego i Meghan. Jednakże nie można ukryć, że poparcie jest bardzo zróżnicowane, zależnie od sympatii politycznych i wieku. Tabloidy brytyjskie informują, że jeżeli Harry i Meghan pragnęliby w niedalekiej przyszłości wrócić na łono rodziny, to właśnie tym wywiadem skreślili definitywnie swoją okazję. Ponadto poza wspomnianymi wcześniej kwestiami para poruszyła również sferę myśli samobójczych Meghan oraz tego, że książe nie zauważył wcześniej tego, że jest on "uwięziony", jak sam twierdzi.

Prowadzący kanał w serwisie społecznościowym jakim jest YouTube, zajmujący się przetwarzaniem poszczególnych informacji Josh Pieters i Archie Manners, namówili 4 profesjonalistów interpretujących w mediach sprawy królewskiej rodziny na omówienie wywiadu dwa dni przed jego emitowaniem. Profesjonaliści, w tym miniony prasowy sekretarz brytyjskiej królowej, zinterpretowali cały wywiad, zarzucając w ten sposób Oprah stronniczość a z kolei Meghan używanie ostrego oraz bezkompromisowego języka. Wywiad Winfrey z księciem Harrym a także Meghan Markle został zaprezentowany w w TVN24 wieczorem. Co ciekawego rozmowę tą podglądało średnio szacunkowo milion widzów. Ta telewizyjna stacja okazała się wtedy drugim z kolejności liderem rynku, mając tym samym przewagę nad Polsatem i TVN.

Jednakowo mówi się, jakoby wywiad ten jedynie potwierdził informacje dotyczące Oprah Winfrey jako redaktorki, która może wyciągnąć z rozmówcy wnikliwie wszystko. Mając na względzie emocjonujące informacje pary książęcej tabloidy piszą o "telewizyjnej rozmowie dekady", jednak Oprah przyczyniała się do tego już niejednokrotnie. Bez wątpienia trzeba przyznać, że temat ten będzie w ciągu zbliżających się tygodni zapewne nieustannie omawiany.

Zostaw komentarz